Перейти до основного вмісту

ХVІ міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez» у Дрогобичі


Один із найгучніших джазових фестивалів в Україні, XVІ міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez», вперше прийматиме Дрогобич! Зима в місті розпочнеться під звуки доброго джазу найвідоміших джазових музикантів Куби, Польщі та України! 


КОЛИ: 8 грудня 2016 року, 19:00 
ДЕ: Народний дім ім. Івана Франка, вул. І. Франка, 20 
Ціна квитка: 60-70 грн.! Для студентів, пенсіонерів та працівників культури знижка 50%. Знижка діє до 4 грудня. 



На шанувальників джазу чекатимуть: 

Dzyga Jazz Quartet (UKR)

Володимир Кіт – труба, флюгельгорн 
Валентин Учанін – тенор та сопрано саксофони 
Аркадій Орєхов – клавішні інструменти 
Олег Підківка – ударні 

Розпочнуть концерт Dzyga Jazz Quartet – патріархи української джазової сцени, які почали грати джаз ще в далеких 60-их минулого століття, незважаючи на тогочасний ідеологічний контроль. Слід зауважити, що Dzyga Jazz Quartet – це не просто зірки східноєвропейського джазу, а ще не менш успішні, амбітні та висококваліфіковані фахівці в медицині, фізиці, математиці та малярстві.

Саме завдяки такому поєднанню музика Dzyga Jazz Quartet — інтелектуальна, із безмежним полем для інтерпретацій та дисонансів, із домішками етнічного мелосу та стрункою чоловічою харизмою. Музиканти постійно експериментують, а відтак щороку дивують новим звучанням. Грають в стилі ф'южн з елементами свінгу та авангарду, часом беруть більш фольклорний напрямок, створюючи незвичні екзотичні мелодії. Проект в теперішньому вигляді засновано в 2001 році на першому українсько-польському фестивалі «Jazz Bez» у Львові з ініціативи директора львівського мистецького об'єднання «Дзиґа» – Маркіяна Іващишина. 

Далі будуть! 

Budniak / Bakovsky INTERMEDIUM QUINTET(POL-CUB-UKR)

Piotr Budniak – перкусія 
Тарас Баковський – тенор-саксофон 
Piotr Lipowicz – гітара 
Roland Abreu – контрабас 
Дмитро Бондарєв – труба 

Квінтет, заснований амбітними молодими музикантами Пьотром Будняком і Тарасом Баковським, несе свіжий струмінь європейського джазу. Його музика – це сучасний джаз, що поєднує різні національні традиції та інспірації, проте, основою є слов’янська музична енергетика. 

До творення квінтету запрошено кращих інструменталістів-віртуозів з України, Польщі, Німеччини та Молдавії. 

Пьотр Будняк – відомий польський джазових барабанщик і композитор. Ще у віці 15 років здобув друге місце на престижному конкурсі Jazz Juniors. Був переможцем та приймав участь у фестивалях Krokus Jazz Festiwal, Rck Pro Jazz Festiwal, , New Cooperation, Azoty Tarnów Jazz Contest, Jazz Bez (Україна), EuropaFest (Румунія)… 2012 року переміг у теле-шоу «Must Be The Music». Номінувався на премію «Fryderyk».

Співпрацював із такими виконавцями, як: Adam Sztabą, Mike Russell (США), Ori Dakari (Ізраїль), Dániel Vargą (Угорщина) та гуртами LemON, AmenBand, Animal House Project, Łukasz Kokoszko Trio, Kłos&Dąbrowski Project… 

Його власний проект «Piotr Budniak Essential Group» став одним з кращих джазових гуртів 2015 року та впевнено виходить у топ польської джазової сцени. piotrbudniak.pl 

Тарас Баковський – молодий перспективний саксофоніст з Луцька. Є учнем одного з кращих польських саксофоністів Пьотра Барона. Переможець музичних конкурсів в Україні та Польщі. Навчався джазу в інституті музики ім. Глієра та у Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa в Нисі.

У 2012 році на фестивалі «Jazz Bez» заснував з учасниками фестивалю міжнародний колектив «Sonic Forecast». Співпрацював з Майклом Боуї (США), Франком Паркером (США), Маркусом Стріклендом (США), Карлом Фрієрсоном із гурту DePhazz (Німеччина), Майком Расселом (США). Зараз живе у Нисі та грає із провідними музикантами польської джазової сцени. 


Ведуча концерту Єва Райська 

«Jazz Bez» – одна із найбільших джазових подій України та Польщі. Це транскордонний джазовий марафон, який поєднує десятки міст, сотні музикантів з цілого світу, тисячі меломанів, безліч кілометрів та ще більше відтінків джазу у єдине свято музики і свободи.
Шукайте квитки на «Jazz Bez» з 14 листопада! - у "Туристично - інформаційному центрі" м. Дрогобич (Ратуша, Пл. Ринок, 1). Тел.:097 786 6009, drogo.centr@gmail.com - або на сайті: www.2event.com 

Більше інформації тут: www.dzyga.com 

Організатори фестивалю у Дрогобичі
Дрогобицька міська рада 
Туристично-інформаційний центр м. Дрогобича 
DRO ART DAY Platform 
Мистецьке об'єднання Dzyga 

Партнери: 
Видавництво "коло"
Світ Шоу
ArtSide production 
Гастро-кав'ярня "Кавун" 
Локаль на Панській 
ТзОВ "Тандем" 
Відпочинковий комплекс Залісся 

Медіа-підтримка
Твоє Радіо 
Ґазета "Майдан" 
Drohobyczer ZEITUNG 


Поважай себе - слухай джаз!


Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Дрогобицький некрополь: туристу та мешканцю

Всього на чотири роки молодший за Личаківський, цвинтар на вулиці Трускавецькій залишається однією з визначних та цікавих туристичних місцин Дрогобича. Він виник внаслідок Йосифінської реформи, у 80-х роках XVIII ст., і став першим неприцерковним цвинтарем у Дрогобичі. Його попередником слід вважати цвинтар біля костьолу Св. Бартоломея, закритий, як і інші прицерковні дрогобицькі цвинтарі в перші роки австрійської влади. Точна дата заснування – 3 травня 1790 року.  Цей некрополь є приблизним ровесником відомих цвинтарів у Варшаві, Кракові, Вільнюсі, Парижі. Ще дрогобицький цвинтар на 44 роки старший від Байкового кладовища в Києві. Текст/Відео: ГО "Галицька Варта" рубрика: Відео

Прогулянка та екскурсія Дрогобичем. Поради туристові

Зрозуміти   Як дістати Дрогобич Дрогобич Корисна інформація День міста Покровитель міста Девіз Інші назви Населення 21 вересня Св. Юрій і Св.Варфоломій Pro patria! (За батьківщину!) місто Котермака, місто Каменяра, місто Шульца, Рокомиш, Друбіч, місто семи церков 77 080 (01.01.2013) Телефонний код +380-3244 Дрогобич  — місто в західній частині України. Славиться своїми сакральними спорудами. Унікальна дрогобицька дерев'яна церква святого Юра внесена до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Program DRUGIEJ JESIENI W DROHOBYCZU - 2016

„DRUGA JESIEŃ – 2016” w 74. rocznicę śmierci Brunona Schulza Sobota, 19 listopada 2016. MODLITWA EKUMENICZNA 11:00 – Wspólna modlitwa w miejscu śmierci Brunona Schulza LISTOPADOWE SPOTKANIA W BIBLIOTECE Ach, dzień jesienny, ten stary filut-bibliotekarz, łażący w spełzłym szlafroku po drabinach i kosztujący z konfitur wszystkich wieków i kultur! Każdy krajobraz jest mu jak wstęp do starego romansu… Bruno Schulz, Druga jesień Miejsce: Biblioteka im. Wiaczesława Czornowoła, ul. Szewczenki 27 12:30 – „FIGURY DNI. MANEKINY”: Spotkanie z Jurkiem PROCHAŚKĄ, autorem ukraińskich tłumaczeń Debory Vogel. Prowadzi Andrij Pawłyszyn (Lwów) 13:30 – Natalia FILEWICZ: Moje odkrycia lwowskich śladów biografii i twórczości Brunona Schulza (Lwowska Galeria Obrazów im. Borysa Woźnickiego) Prowadzą Wiera Meniok, Grzegorz Józefczuk 16:00 – Paweł PRÓCHNIAK: Od Księgi Blasku do Willi Bianki. Trylogia Schulzowska Władysława Panasa (Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie) Prowadzą Wi...